KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878316

nr 1387 8316

Oidentifierad konstnär. Signerad Anna K, 1982. Olja på duk, 37x100cm, yttermått inklusive ram: 40x103cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:55:46